Proszę o kontakt Zbrojarz Sengenthal

Data publikacji: Czerwiec 6, 2016
  • Miejsce: Sengenthal, Bawaria, Niemcy

Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WELT ( nr Certyfikatu 12809) z siedzibą w Lublińcu, dla swojego Klienta- przedsiębiorstwa budowlanego o długoletniej tradycji na rynkach europejskich poszukuje kandydatów na stanowisko:
ZBROJARZ
Miejsce pracy: Niemcy/Bawaria
Rodzaj umowy: umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą

Zadania:
- wykonywanie zbrojeń na warsztacie i na budowie
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- mile widziany j. niemiecki na poziomie min. podstawowym
- samodzielność, odpowiedzialność, sumienność
Oferujemy:
- stabilną pracę w dużej firmie budowlanej
- umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy
- bezpłatne zakwaterowanie
- zarobki w przedziale 1700-1900 E na rękę

Więcej informacji pod nr tel: 660 080 799, 739 583 868 lub w biurze codziennie od 8.30 do 16.
CV w języku polskim wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych proszę wysyłać na adres mailowy: info@eurowelt.com.pl

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych