Publikuj Twoją ofertę bezpłatnie

Proszę o kontakt Pracownik magazynu / Hoogstraten Hoogstraten

Data publikacji: Luty 27, 2018
  • Miejsce: Hoogstraten, Antwerpia, Belgia

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla klienta w Hoogstraten w Belgii poszukuje osób do pracy na magazynie owoców i warzyw.
Obowiązki:
- przygotowywanie palet z produktami do wysyłki,
- zbieranie produktów przy pomocy skanera,
- prace porządkowe,
- praca na produkcji,
- inne czynności związane z produkcją.
Wymagania:
- dobre umiejętności komunikacyjne w języku niderlandzkim,
- poprzednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- elastyczność i motywacja do pracy w systemie zmianowym, w weekendy i święta,
- własne zakwaterowanie w okolicach Hoogstraten i własny transport do pracy,
- gotowość do pracy w klimatyzowanych pomieszczeniach (+5 stopni),
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli to konieczne.
Oferta:
- wynagrodzenie 12.54 euro/h + dodatki zmianowe,
- możliwość pracy w rozwijającej się firmie,
- świetne środowisko pracy,
- praca w systemie zmianowym,
- świadczenia pracownicze, takie jak bony na posiłki 8euro dziennie,
- zwrot kosztów dojazdu do pracy.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pracownik magazynu / Hoogstraten
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę
Rodzaj pracy: Pełny etat

Tagi: • pracownik magazynu praca na magazynie praca w Belgii praca za granicą

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"