Proszę o kontakt Pracownik magazynu/Vianen, Holandia

Data publikacji: Styczeń 2, 2018

Agencja pracy Workprofi poszukuje osób z doświadczeniem na stanowisko pracownik magazynu przy sortowaniu opon samochodowych.
Miejsce pracy: Vianen, Holandia
Obowiązki:
- sortowanie opon samochodowych, które zostaną poddane recyklingowi;
- przechowywanie opon w magazynie;
- praca fizycznie wymagająca.
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na magazynie lub na produkcji,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- siła i sprawność fizyczna,
- motywacja do pracy,
Oferujemy:
- tygodniowe wynagrodzenie,
- możliwość zakwaterowania,
- bezpłatny transport z miejsca zakwaterowania do miejsca zatrudnienia,
- opiekę polskich koordynatorów
- wynagrodzenie: 9,91euro/h
W przypadku zainteresowania ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres info@workprofi.eu
Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę

Tagi: • pracownik magazynu praca na magazynie praca w Holandii praca za granicą

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych