Proszę o kontakt Telemarketer-umawianie spotkań Kielce

Data publikacji: Październik 27, 2017
  • Miejsce: Centrum, Kielce, świętokrzyskie, Polska

Firma TELEPROMO obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
KONSULTANT TELEFONICZNY
Miejsce pracy:Kielce,ul. Czarnowska 14, woj.świętokrzyskie, Polska

Kontakt:
Marta Wilk
tel: 786-840-056
mail: mwilk.hr@gmail.com

WYMAGANIA:
-chęć do pracy
-minimum 20 h przepracowanych w tygodniu
-2 soboty w miesiącu
-obywatelstwo polskie
-NIE wymagamy doświadczenia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-umawianie Klientów na darmowe spotkania

OFERUJEMY:
-dwu dniowe szkolenie
-umowę zlecenie
-stawka minimalna 11zł/h NETTO
-możliwość zarobkowa do 19zł/h NETTO
-premię w postaci nagród rzeczowych oraz gotówki
-elastyczny grafik ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem
-świetną atmosferę
-idealną lokalizację w Centrum
-możliwość awansu i rozwoju
-dodatkowa premia 50 zł za każdą osobę poleconą do pracy

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa zlecenie
Rodzaj pracy: Praca sezonowa / tymczasowa

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych