Publikuj Twoją ofertę bezpłatnie

Proszę o kontakt PmH24 - atrakcyjne zlecenia w Niemczech Amstetten

Data publikacji: Grudzień 7, 2016
  • Miejsce: Amstetten, Baden-Württemberg, Niemcy

Pflege mit Herzen 24 to gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy na terenie Niemiec.
Obecnie poszukujemy opiekunki dla podopiecznej mieszkającej w Amstetten-Reutti, Badenia Wittembergia, na zlecenie od 5.12.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 84 lat
Wzrost: 155 cm Waga: 50 kg
Podopieczna ma II grupę inwalidzką. Porusza się na wózku inwalidzkim, jest w stanie stanąć na nogach tylko przy wsparciu i asekuracji drugiej osoby. Podopieczna cierpi na częściową demencję, dezorientację czasową i przestrzenną, ma małe problemy z pamięcią. Jest mocno osłabiona. Ma także częściową inkontynencję, nosi pampersy. Z reguły przesypia spokojnie całą noc. Podopieczna chodzi koło 20 godziny spać. Podopieczna ma specjalistyczne łóżko, podnośnik wannowy, krzesełko toaletowe. Nosi okulary. Nie stosuje żadnej specjalistycznej diety.
Obowiązki:
Opiekuna pomaga w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych, w rozbieraniu i ubieraniu. Nadzoruje podczas dnia. Pomaga także przy wstawaniu z łóżka oraz przy transferze na wózek. Opiekunka prowadzi również gospodarstwo domowe (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, podawanie posiłków). Zakupy robi rodzina.
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w miejscowości Amstetten-Reutti. Mieszkanie ma powierzchnię 80 m2 i składa się z 3 pokoi. Dla opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem (łóżko, szafa, stolik, telewizor), jest stały dostęp do Internetu. Do dyspozycji jest też samochód, ale córka albo syn podopiecznej służą pomocą i mogą tez podwieźć samochodem. Sklep jest osiągalny tylko samochodem.

Opiekunko, jeżeli jesteś zainteresowana powyższym lub innym zleceniem opieki zapraszamy do współpracy z PmH24.
Kontakt: 508624683, anna.kwiecinska@pmh.info.pl


Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa zlecenie
Rodzaj pracy: Pełny etat
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

  • HDOmedical zatrudni Opiekunkę Frankfurt nad Menem, 1500 €
    HDOmedical zatrudni Opiekunkę Frankfurt nad Menem, 1500 €
    Opieka dla osób starszych - Frankfurt am Main (Hessen) - Maj 29, 2018 Proszę o kontakt

    HDOmedical zatrudni Opiekunkę Frankfurt nad Menem, 1500 € plus zwrot kosztów podróży 180€ Planowany termin wyjazdu: od 10.06.2018 na 4-8 tyg. Wymagania: Opiekunka (stała, która jest zainteresowana miesięcznymi zmianami) z dobrą znajomością języka nie...

  • HDOmedical zatrudni Pielęgniarkę, Bielefeld, 1400 euro
    HDOmedical zatrudni Pielęgniarkę, Bielefeld, 1400 euro
    Opieka dla osób starszych - Łódź (łódzkie) - Maj 29, 2018 Proszę o kontakt

    HDOmedical zatrudni Pielęgniarkę, Bielefeld, 1400 euro Wynagrodzenie : 1400 euro miesięcznie plus zwrot kosztów podróży 180 euro Planowany termin wyjazdu: data do uzgodnienia na 3-6 tyg. Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego Opis zlecenia: P...

  • Chodząca seniorka z Neu-Ulm od 17.03.2018, stałe i sprawdzone zlecenie.
    Chodząca seniorka z Neu-Ulm od 17.03.2018, stałe i sprawdzone zlecenie.
    Opieka dla osób starszych - München (Bawaria) - Marzec 12, 2018 Proszę o kontakt

    Od 17.03.2018r. zatrudnimy Opiekunkę znającą język niemiecki w stopniu komunikatywnym do opieki nad 81-letnią seniorką z Neu-Ulm. Pani z racji wieku ma problemy z pamięcią ale nie ma jeszcze przyznanego stopnia pielęgnacyjnego. Seniorka jest osobą ba...

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)