Proszę o kontakt Super oferta do samodzielnej 83-letniej Seniorki, wymagany niemiecki, od 31.05, Bamberg, Bawaria Bamberg

Data publikacji: Maj 25, 2017
  • Miejsce: Bamberg, Bawaria, Niemcy

Opis stanowiska

Sprawdzone, łatwe zlecenie.
Poszukujemy opiekunki ze znajomością języka niemieckiego, do podopiecznej – 83 letniej pani Erny, w miejscowości Scheßlitz, 15 km od Bambergu, Bawaria. Zlecenie od końca maja/początku czerwca, na co najmniej 2 miesiące.

Podopieczna potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu. Nie ma demencji, komunikacja z nią jest jedynie lekko zaburzona przez niedosłyszenie, problem ze zrozumieniem obcego akcentu. Nie ma żadnego stopnia niepełnosprawności – Pflegegrad (zawnioskowany Pflegegrad 1). Do pomocy w myciu podopiecznej rano i wieczorem przychodzi pielęgniarka Pflegedienst. Może jednak zdarzyć się, że opiekunka będzie musiała pomóc podopiecznej w porannej toalecie, np. przy ubieraniu się.

Pani Erna cierpi na chorobę płuc COPD (w przeszłości była palaczką), w ciągu dnia na parę godzin korzysta z aparatu tlenowego, co ułatwia jej oddychanie, często kaszle. Cierpi również na lekką inkontynencję – na co dzień korzysta z wkładek bądź pampersów, wymianą środków higienicznych również zajmuje się pielęgniarka.

Ponadto podopieczna ma bardzo osłabiony apetyt – waży niespełna 40 kg przy wzroście 160, potrzebna jest więc opiekunka potrafiąca dobrze gotować i umiejąca dopasować się do upodobań smakowych Seniorki.

W domu znajduje się winda przy schodach, pani Erna porusza się samodzielnie, lub o rollatorze.
Podopieczna potrzebuje opiekunki do prowadzenia domu, gotowania (nie gotuje z opiekunką), ew. doglądania i dotrzymywania towarzystwa. Dużo czasu wolnego, podopieczna nie jest absorbująca.
Hobby podopiecznej to słuchanie muzyki, czytanie gazet, rozmowa ze znajomymi przez telefon, często śpi w ciągu dnia.

Pani Erna mieszka w małej miejscowości (7 tys. Mieszkańców), do najbliższego większego miasta – Bambergu – 10 min drogi autostradą. W pobliżu sklepy – Netto, Rewe, Aldi, Norma, NKD; przystanki autobusowe, basen, siłownia. Podopieczna mieszka w domu – na parterze kuchnia, salon, toaleta; na piętrze sypialnia podopiecznej, pokój opiekunki, wspólna łazienka, taras.
Dla opiekunki przewidziany jest własny pokój, w domu jest dostęp do internetu, telewizor w salonie.
Dla opiekunki z prawem jazdy może zostać udostępniony samochód.

Raz w tygodniu czas wolny - minimum pięć godzin. W ciągu dnia dużo czasu wolnego do ustalenia z panią Erną.

Wymagania

-znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w pracy jako opiekunka osób starszych mile widziane
-prawo jazdy mile widziane
-dyspozycyjność na minimum 2 miesiące

Nasza oferta

-wynagrodzenie netto w kwocie 1250 euro miesięcznie
-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-organizację i opłacenie transportu
-ubezpieczenie –dokument A1 i kartę EKUZ
-opiekę koordynatora

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Tel. 730 153 198 lub 733 040 860

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę
Rodzaj pracy: Pełny etat

Tagi: • opiekunka bamberg bawaria

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych