Proszę o kontakt Opiekunka dla noworodka - praca w Berlinie Berlin

Data publikacji: Marzec 12, 2016
  • Miejsce: Berlin, Berlin, Niemcy

Rodzina z Berlina szuka opiekunki dziecięcej do opieki nad dwójką dzieci i przy pomocy w domu. Niemcy praca dla osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego.
Stanowisko: Opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Berlin
Wynagrodzenie: do uzgodnienia z przełożonym
Obowiązki:
Pomoc pani domu która aktualnie jest w czwartej ciąży w opiece nad dzieckiem 8lat i przy obowiązkach domowych.
Osoba zatrudniona będzie pomagała w kuchni oraz przy sprzątaniu, do zadań należeć będzie wychodzenie z dziećmi na spacery, wymyślanie zabaw.
Inne prace domowe jakich wymagać będzie sytuacja.
Oczekiwania:
mile widziane doświadczenie w pracy pomocy domowej
umiejętność postępowania z dziećmi
duże zaangażowanie
zaświadczenie o niekaralności
pracowitość
cierpliwość, miła aparycja
umiejętność zabawienia dzieci
totalny zakaz palenia, alkohol wyłącznie pity jest w domu okazyjnie w niewielkich ilościach
znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu podstawowym
Oferta:
zamieszkanie oraz wyżywienie zapewnione przez rodzinę zapraszającą
oddzielny pokój z dostępem do internetu, telewizorem i radiem
zwrot kosztów dojazdu do Berlina
praca nie jest określona godzinowo, kiedy są zadania do wykonania wówczas się je wykonuje
weekendy przeważnie wolne, aczkolwiek może zdarzyć się ich rodzice będą chcieli gdzieś wyjść bez dzieci
domowa atmosfera
bardzo dobre warunki
Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.
Adres kontaktowy: ziegert22@aol.com

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych