Proszę o kontakt Lakiernik - Holandia Kalisz

Data publikacji: Lipiec 21, 2017
  • Miejsce: Kalisz, wielkopolskie, Polska

Miejsce pracy:
Holandia
Opis stanowiska:
Przygotowanie powierzchni do malowania (głównie maszyn i elementów metalowych)
Lakierowanie na mokro za pomocą pistoletu
Inne obowiązki związane z pracą na tym stanowisku

Wymagamy:
Doświadczenia na stanowisku lakiernika (udokumentowane)
Znajomość języka angielskiego, ewentualnie niemieckiego
Sumienność i motywacja do pracy
Własne auto będzie dużym atutem

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy.
Atrakcyjne stawki godzinowe zgodne ze standardami zatrudnienia oraz ubezpieczenie. Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

W tytule emaila prosimy o informację na jakie stanowisko Państwo aplikują.
Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych