Publikuj Twoją ofertę bezpłatnie

Proszę o kontakt Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca Berlin

Data publikacji: Lipiec 27, 2017
  • Miejsce: Berlin, Berlin, Niemcy

Firma INVENT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca

Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów
• Pełnienie roli kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą

Wymagania od kandydatów:
• Prawo Jazdy kat. B
• Umiejętność obsługi komputera
• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu
• Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)

Zapewniamy:
• Samochód
• Umowę zlecenie
• Zakwaterowanie
• Wynagrodzenie od 200 PLN do 215 PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy)
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:
Lub kontakt telefoniczny : 600 020 329
Po aplikacji nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów.
W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie invent.ag
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa zlecenie
Rodzaj pracy: Pełny etat

Tagi: • praca za granicą Niemcy inwentaryzacja kierowca

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"