Proszę o kontakt STOLARZ MEBLOWY Ulm

Data publikacji: Marzec 16, 2017
  • Miejsce: Ulm, Baden-Württemberg, Niemcy

EURO WELT jest certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy (KRAZ 12809) z siedzibą w Lublińcu.
Pomagamy specjalistom znaleźć zatrudnienie w krajach niemieckojęzycznych.
Jeśli jesteś fachowcem w swoim zawodzie, szukasz pracy w Niemczech lub Austrii- zadzwoń do nas.
Oferujemy pracę na niemieckich warunkach, z pełnym pakietem socjalnym, dostępem do opieki medycznej oraz pełnym wsparciem koordynatorów na każdym etapie współpracy.
Obecnie, dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
STOLARZ MEBLOWY
montaż i demontaż mebli w sklepie meblowym
Miejsce pracy: okolice Ulm ,Niemcy
Rodzaj umowy: zatrudnienie na niemieckich warunkach

Zadania:
- montaż i demontaż mebli w sklepie meblowym (zgodnie z planem)
- montaż i demontaż całych ekspozycji ( ścianki wiórowe)

Wymagania:
- wykształcenie jako stolarz
-min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
- j. niemiecki na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
- odpowiedzialność
- chęć podjęcia pracy za granicą
- własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
- wszelkie świadczenia przysługujące pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie socjalne, emerytalne, chorobowe)
- pomoc w załatwianiu wszelkich formalności (zameldowanie, urząd skarbowy, zakwaterowanie)
- wynagrodzenie 9,85E brutto/h + 30 E netto diety/ dzień roboczy,
soboty: 11E netto/h
- czas pracy: 50 godzin (pn-pt) + soboty
- możliwość rozwoju, nabywania doświadczenia oraz długofalowej współpracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji na adres info@eurowelt.com.pl
Prosimy o dołączenie klauzuli o Ochronie Danych Osobowych.
Chętnie odpowiemy także na Państwa pytania. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 16.00 pod nr telefonu: 660 080 799
Jeśli nie znalazłeś oferty odpowiadającej twoim kwalifikacjom nic straconego. Zadzwoń do nas abyśmy mogli zaproponować Ci pracę dopasowaną do Twoich oczekiwań.
Dodatkowo świadczymy także usługi rozliczeń podatków ze wszystkich krajów europejskich oraz pomoc w uzyskaniu świadczeń takich jak zasiłki i dodatki zagraniczne.

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych