Proszę o kontakt operator CNC/ programista cnc/ tokarz cnc Abersdorf

Data publikacji: Maj 10, 2016
  • Miejsce: Abersdorf, Bawaria, Niemcy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150
Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR CNC/ PROGRAMIASTA CNC/ TOKARZA CNC
Miejsce pracy: południowe Niemcy
Opis stanowiska:
• Obsługa frezarek, tokarek i szlifierek CNC
• Kontrola zgodności produktu z podaną dokumentacją konstrukcyjną
• Udział w instalacji nowych maszyn i urządzeń
• Samodzielny dobór i wymiana narzędzi
• Praca z rysunkiem technicznym
• Praca w systemie 3-zmianiowym
• Praca w malowniczej, turystycznej miejscowości
Wymagamy:
• Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
• Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
• znajomość języka niemieckiego mile widziana
Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
• Stałą pracę w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
• Stawka godzinowa 46zł/h oraz dodatki za nadgodziny 25%, nocki 25%, święta 100% (gwarantowane!)
• Pracę w systemie 3-zmianiowym
• Dodatki za nadgodziny 25%, nocki 25%, święta 100% (gwarantowane!)
• Kontakt z opiekunem w kraju
• Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
• Zakwaterowanie
Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Rozpoczęcie pracy: Maj 2016
Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres wroclaw@uniapol.pl lub kontakt pod numerem tel.: 71 769 83 29

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych