Proszę o kontakt Operator Produkcji Częstochowa

Data publikacji: Sierpień 11, 2016
  • Miejsce: Zawodzie, Częstochowa, śląskie, Polska

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

(miejsce pracy: Częstochowa)

Zadania:
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- montaż poszczególnych elementów,
- praca z dokumentacją,
- kontrola jakości.
Wymagania:
- podstawowa umiejętność obsługi komputera,
- doświadczenie w pracy na produkcji będzie atutem,
- zdolności manualne,
- chęci do podjęcia długofalowej współpracy.
Nasz Klient oferuje:
- umowę o pracę,
- możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę po okresie próbnym,
- system premiowy,
- bezpłatną opiekę lekarzy specjalistów Luxmed, karnety na basen i siłownię,
- pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.
Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do naszego biura w Częstochowie przy ul. Dekabrystów 33 lok. 9, wyślij swoje CV na adres: olga.bogucka@human-hunter.pl lub zadzwoń: 535 861 784

Prosimy o dodanie klauzuli w treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Human & Hunter agencję zatrudnienia o numerze 6664, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę Human & Hunter procesami rekrutacyjnymi."

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę
Rodzaj pracy: Praca sezonowa / tymczasowa

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych