Publikuj Twoją ofertę bezpłatnie

Proszę o kontakt Praca na produkcji w Holandii! dla kobiet i par -BEZ ZNAJOMOSCI JEZYKA Haga

Data publikacji: Luty 26, 2018
  • Miejsce: Haga, Zuid-Holland, Holandia

LIDERJOB (cert.16198) TO NOWOCZESNA, CERTYFIKOWANA AGENCJA.
SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE DO PRACY ZA GRANICĄ !
DLA NASZEGO KLIENTA POSZUKUJEMY OSÓB DO PRACY W FABRYCE

OPIS STANOWISKA:
- pakownie lub wykrawanie filetów

OFERUJEMY :
- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień + co tydzień wypłacany dodatek wakacyjny
- pracę wśród Polaków, na dłuższy okres czasu
- pomoc przy uzyskaniu holenderskiego numeru podatkowego (BSN / SOFI nummer)
- ubezpieczenie
- możliwy urlop już po 8 tygodniach od rozpoczęcia pracy

WYMAGANIA:
- motywacja do pracy
- uczciwość
- prawo jazdy kat. B mile widziane
- niekaralność

Kontakt: 537-782-500 ( w godzinach od 8 do 16)

\Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę
Rodzaj pracy: Pełny etat

Tagi: • praca holandia bez wiekowki

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"