Proszę o kontakt Pracownik branży spożywczej w Holandii- praca od zaraz! Haga

Data publikacji: Marzec 22, 2018
  • Miejsce: Haga, Zuid-Holland, Holandia

Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje osoby chętne do pracy w przemyśle spożywczym.

Obowiązki:
- prace magazynowe
- zbieranie zamówień
- pakowanie produktów mięsnych
- kontrola jakości

Wymagania:
- niekaralność
- gotowość do szybkiego wyjazdu,
- sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
- zarobki w euro
- cotygodniowe wypłaty na konto
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- zakwaterowanie
- transport do pracy
- ubezpieczenie
- dodatek zmianowy

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.liderjob.pl lub przesłać swoje CV na adres e-mail: biuro@liderjob.pl.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy pod numerami telefonu:
+48 509 240 000 lub +48 500 017 878, w godzinach od 9 do 17.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Inny
Rodzaj pracy: Inne

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych