Proszę o kontakt SPAWACZ MIG/MAG Nürnberg

Data publikacji: Sierpień 9, 2016
  • Miejsce: Nürnberg, Bawaria, Niemcy

Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WELT ( nr Certyfikatu 12809) z siedzibą w Lublińcu, dla swojego Klienta- przedsiębiorstwa budowlanego o długoletniej tradycji na rynkach europejskich poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG

Miejsce pracy: Niemcy/Bawaria
Rodzaj umowy: umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą

Zadania:
- spawanie prętów żebrowanych ze stali zbrojeniowej
- spawanie metodą MIG/MAG

Wymagania:
- uprawnienia MIG/MAG
- mile widziany certyfikat PN-EN ISO 17660-1, -2
- doświadczenie w zawodzie spawacza
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
- odpowiedzialność, sumienność
- nie wymagamy znajomości j. niemieckiego

Oferujemy:
- stabilną pracę w renomowanej firmie
- umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bezpłatne zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę
- codziennie zapewniony obiad (bezpłatny)
- praca również w nadgodzinach

Więcej informacji pod nr tel: 660 080 799lub w biurze codziennie od 8.30 do 16.00
CV w języku polskim wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych proszę wysyłać na adres mailowy: info@eurowelt.com.pl

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych