Proszę o kontakt Elektryk Berlin

Data publikacji: Październik 17, 2017
  • Miejsce: Berlin, Berlin, Niemcy

Agencja Pracy AML Job Service organizuje legalne zatrudnienie za granicą . Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 9271.

Szukamy:
ELEKTRYKÓW DO PRACY W BERLINIE

Zadania:
montaż ogólnych instalacji elektrycznych,
montaż instalacji w mieszkaniach i budynkach,
nowe i stare budownictwo (prace remontowe),
przegląd, naprawa, konserwacja,

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego-warunek konieczny,
doświadczenie w zawodzie,
elastyczność i niezawodność oraz samodzielność podczas wykonywania pracy,

Oferta pracodawcy:
Państwa zaangażowanie zostanie wynagrodzone wysoką pensją + diety
umowę o pracę na czas nieokreślony,
organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy,
Zakwaterowanie bezpłatne
Nadgodziny
doradztwo i pomoc zaangażowanego zespołu.

Zapraszamy do kontaktu:
AML Job Service
Pl. Wolności 11/11a, 47-400 Racibórz
e-mail: biuro@amljobservice.pl
tel.792 082 778

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę

Tagi: • Elektryk pomocnik elektryka berlinpracaumowa zaliczki diety wynagrodzenie

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych